Pole Dance

Kdy se cvičí

  Pole Dance

  Co obsahuje KURZ LEVEL 1? 

  Kurz L1 je určen pro úplné začátečníky. Naučíte se základy tance u tyče, chůzi, otočky, záklony, předklony a jednoduché spiny. Připravíme jednoduchou choreografii. L1 je příprava na další level.

  Co obsahuje KURZ LEVEL 2? 

  Kurz L2 je určen pro mírně pokročilé a absolventy L1. Naučíte se spiny na jedné ruce, mírně pokročilé inverty a jejich kombinace. L2 je příprava na další level.

  Co obsahuje KURZ LEVEL 3? 

  Kurz L3 je určen pro středně pokročilé a absolventy L2. Naučíte se středně pokročilé prvky jako je Jade, butterfly extended, monkey brass, superman,  marley, dead bird, kočka, catterpillar, inverted V (tahem), shoulder mount, shoulder dismount. 

  Co obsahuje KURZ LEVEL 4? 

  Kurz L4 je určen pro pokročilé a absolventy L3. Učíme se hanstandy typu twisted grip hanspring, elbow grip (aysha), alegra closed, jade (nohy v provazu 160°) a různé kombinace.

  Co obsahuje KURZ POKROČILÍ? 

  Kurz  je určen pro pokročilé a absolventy všech levelů. Jedná se především o tréninkový kurz, kde se pilují již naučené cviky a kombinace.

  Co Vám PD přinese? 

  Tanec u tyče je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já.

  Doporučení: 

  Cvičí se naboso, v pohodlném přiléhavém oblečení (čím méně, tím lépe). Cvičení u tyče využívá tření na kůži. Nejvhodnější je tedy tílko a krátké šortky. Před cvičením nikdy nepoužívejte tělová mléka a oleje. Je to velmi nebezpečné! 

  Slevy na taneční tyče pro domácí trénink:

  Pokud bude mít některá z kurzistek zájem o zakoupení tyče pro domácí trénink, rádi doporučíme a můžete využít i zajímavé slevy.

  Přihlášky:

  Žádejte zaslání pokynů a přihlášek emailem - info@energyflow.cz.

   

  Načerpejte novou energii právě u nás... chci sportovat

  Aktuality