kurzy Pole Dance

Kdy se cvičí

  • Po 19:00 - 20:00 (L1) - zahájení 29.1.2018
  • Čt 19:00 - 20:00 (L2) - zahájení 25.1.2018
kurzy Pole Dance

Co obsahuje KURZ LEVEL 1? 

Kurz L1 je určen pro úplné začátečníky. Naučíte se základy tance u tyče, chůzi, otočky, záklony, předklony a jednoduché spiny. Připravíme jednoduchou choreografii. L1 je příprava na další level.

Co obsahuje KURZ LEVEL 2? 

Kurz L2 je určen pro mírně pokročilé a absolventy L1. Naučíte se spiny na jedné ruce, mírně pokročilé inverty a jejich kombinace. L2 je příprava na další level.

Co obsahuje KURZ LEVEL 3? 

Kurz L3 je určen pro středně pokročilé a absolventy L2. Naučíte se středně pokročilé prvky jako je Jade, butterfly extended, monkey brass, superman,  marley, dead bird, kočka, catterpillar, inverted V (tahem), shoulder mount, shoulder dismount. 

Co obsahuje KURZ LEVEL 4? 

Kurz L4 je určen pro pokročilé a absolventy L3. Učíme se hanstandy typu twisted grip hanspring, elbow grip (aysha), alegra closed, jade (nohy v provazu 160°) a různé kombinace.

Co obsahuje KURZ POKROČILÍ? 

Kurz  je určen pro pokročilé a absolventy všech levelů. Jedná se především o tréninkový kurz, kde se pilují již naučené cviky a kombinace.

Co Vám PD přinese? 

Tanec u tyče je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já.

Doporučení: 

Cvičí se naboso, v pohodlném přiléhavém oblečení (čím méně, tím lépe). Cvičení u tyče využívá tření na kůži. Nejvhodnější je tedy tílko a krátké šortky. Před cvičením nikdy nepoužívejte tělová mléka a oleje. Je to velmi nebezpečné! 

Slevy na taneční tyče pro domácí trénink:

Pokud bude mít některá z kurzistek zájem o zakoupení tyče pro domácí trénink, rádi doporučíme a můžete využít i zajímavé slevy.

Přihlášky:

Žádejte zaslání pokynů a přihlášek emailem - info@energyflow.cz.

 

Načerpejte novou energii právě u nás... chci sportovat

Aktuality