Do kondice

Kdy se cvičí

  Do kondice

  Co obsahuje? 

  Program je zaměřen především pro maminky po porodu. Jedná se o aerobní i posilovací cvičení s různými pomůckami - bosu, flowin, činky, gumy... v lehčí formě a jednodušších variantách. Během hodiny se zaměříme na oslabené pánevní dno, zformujeme problémové partie, aerobně budeme spalovat tuky. Protáhneme celé tělo.

  Na lekci si můžete přivést své miminko/batole, které se (snad) zabaví nějakou hračkou. Cvičení se mohou účastnit i ostatní klienti, pokud vydrží účast dětí na hodině :-).

  Co Vám přinese? 

  Tvarování postavy, hubnutí, radost z pohybu (bez nutnosti hlídání dětí). Dostaneme se zpět do formy!

  Doporučení: 

  Je vhodné pro maminky po porodu (po ukončeném šestinedělí), ale i ostatní osoby, které se vracejí ke sportu po delší přestávce nebo sportovat teprve začínají.

  Co sebou:

  Na cvičení s sebou miminkám vezměte vše potřebné (hračky, svačinku), aby byla po celou hodinu spokojená. Cvičení probíhá v sále, kde je cca 18-20 st.C. Raději vemte mikinku a přibalte deku. Můžete vyzkoušet i cvičení s děťátkem v šátku či nostíku nebo si spící miminko i s kočárkem zaparkovat do sálu. Ničemu se nebráníme.

  Cvičící si přinesou sportovní oblečení a čistou sportovní obuv, pití, popř. ručník.

  Pozn.: 

  Během cvičení není zajištěno hlídání dětí. Je vyčleněn pouze prostor pro hraní. Maminky zvažte proto, zda vás (ale i ostatní) nebudou děti během cvičení příliš rušit. Sami znáte temperament svých dětí.

   

   

  Leták Do kondice

   

   

  Načerpejte novou energii právě u nás... chci sportovat

  Aktuality